Pибальський блог

Select Tandem Fest 2021

Традиція – це всього лише ностальгія, що розгулює прилюдно в повній парадній формі. Ендрю Марр

Екскурс

Восени 2018 року було вперше вирішено провести місцевий фестиваль з ловлі хижої риби з берега на місцевому водосховищі Дамба у м. Охтирка. Було багато хвилювань, однак надійна підтримка друзів, спонсорів та партнерів зробила свою справу – той фестиваль пройшов, як-то кажуть «на ура» і у організаторів, як і у більшості учасників залишилася купа позитивних емоцій та одне бажання – повторити. З того часу було проведено більше 6 фестивалів і кожен запам ятався чимось особливим.

Фестиваль зі спінінгової ловлі

Цього разу рішення щодо чергових змагань з берегової спінінгової ловлі прийшло відразу із новинами про вдалі рибалки на «Дамбі» та гарну погоду майбутнього вихідного дня. Тож вперед! І все вийшло!

У змаганнях прийняли участь 56 риболовів, серед яких були присутні як любителі, так і спортсмени, в тому числі 6 неповнолітніх, чиї очі горять від одної згадки про рибалку. Можливо серед них – майбутні чемпіони та майстри риболовного спорту!

І Дамба порадувала та шокувала… Результати у всіх різні… Були і 0, була і дрібна риба, однак така кількість улову взагалі, а також вага найбільшої риби фестивалю – вперше. Загальна вага зловленої риби: 50 кг 429 г, а BigFish фестивалю – щука, вагою 2кг935 г. Вдало, вправно, емоційно!

Щука, окунь, судак – вся «палітра» місцевої хижої потрапила до підсак наших спортсменів, ЗВАЖЕНА та ЩАСЛИВА, бо вся риба відпущена назад у водойму!

Активність риби, наявність абсолютно різних результатів додає азарту та запалу у боротьбі за класні призи, надані головними спонсорами: Ібіс, Favorite, Select , за що їм окрема вдячність від нас як організаторів, та від наших призерів зокрема!

Результати

Переможці у командному заліку:

  1. «Лунатіки»: О. Мацко, Ю.Мироненко

2. «River Team» : В. Передерій, Є.Гергель

3. «Чітеры» : Д.Бойко, О.Таранов

Переможці у особистому заліку:

  1. О.Іванющенко

2. Р.Кобзар

3. Ю.Мироненко

#BigFish фестивалю: О. Іванющенко

#BigFish на приманки від спонсору #Select: М.Діганшина

Конкурс на точність та влучність, який було проведено серед 6 неповнолітніх учаснків: Максим Мандрика – виграв спінінг White Bird, наданий головним спонсором компанією #Favorite

Висловлюємо вдячність міському голові Кузьменко П.П., корпоративним спонсорам та підприємцям нашого міста. Окрема вдячність нашому талановитому майстру-повару!

Про спорт

Риболовля – це не просто хобі! Це стиль та образ життя, це розумова та фізична активність, постійний пошук, навчання та вдосконалення. Це неймовірно широке поле для розвитку своїх вмінь, талантів та застосування знань, величезні та багаті можливості для того, щоб знайти особисту неповторну нішу – власний спосіб відпочинку, розвантаження та емоційного заряду.

Дуже надихає той факт, що серед рибалок все більше і більше дітей. Це скріплює віру в краще та віру в майбутні покоління!

Підтримуючи риболовний спорт, ми пропагандуємо екологічне ставлення до рибної ловлі , збереження ресурсів та рибного поголів’я. Адже можна рибалити на найпозитивніших емоціях, отримувати відмінні результати, при цьому не змінювати природні процеси, берегти природу заради наших дітей та нашої планети

Ми вдячні однодумцям та учасникам та раді будемо побачитися знову! До майбутніх цікавих змагань!

https://profishplus.com

Лучшие сайты Сумщины

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *